Haberler » Metin2 Rehberi » Metin2 Yohara Rehberi

Metin2 Yohara Rehberi | İtemsultan

Metin2 Yohara Nasıl Gidilir?

Yohara oyuna yeni gelen bir kıta, bağlantı noktasıdır. Bu yeni kıtadan daha önce oyunun ilkyüzü olarak değerlendirdiğimiz 1., 2.Köy’den kurduğumuz bağlantı noktaları gibi Yohara’dan yepyeni haritalara, canavarlara ve Patronlara erişebiliyoruz. Bu yeni haritayı bir kıta olarak değerlendireceğiz ve giriş yapabilmek içinde kıtayla birlikte yeni bir levele adım atmamız gerekiyor, Şampiyon Leveli.

Metin2 Yohara Biyolog Görevleri

Yohara biyolog görevleri bize daha önceki biyolog ödüllerimizin dışına çıkarak yeni bir ödül veriyor bu da Yohara’da geçerli olan yeni statülerin her biri için +puan olarak yansıyor. İşte Yohara’daki biyolog görevleri, hangi seviyede verildiği, nasıl yapıldığı ve ödülleri;

1.Görev; Saflaştırılmış Çekirdekler (1. Şampiyon Leveli)

Biyologa gidip görevi alıyoruz ve Biyolog bizden Saflaştırılmış Çekirdekleri elde etmemizi istiyor, elde ettiğimiz Saflaştırılmış Çekirdekleri Biyologa 24 saatte 1 kere olmak şartıyla toplam 10 kere götürüyoruz (Hızlandırma kullanılabilir.)

Ödül; Rastgele 5 Puan RES, STR, INT, VIT

2.Görev; Metin Kristalleri (10. Şampiyon Leveli)

Biyologa gidip görevi alıyoruz ve Biyolog bizden Metin Kristalleri elde edene kadar Başarı Metnini yoketmemizi istiyor. Metin Kristallerini 24 saatte 1 kere olmak şartıyla toplam 10 kere götürüyoruz (Hızlandırma kullanılabilir)

Ödül; Rastgele 5 Puan RES, STR, INT, VIT

3.Görev; Dark Osmonds (20. Şampiyon Leveli)

Biyolaga gidip görevi alıyoruz ve Biyolog bizden Gnoll Mağarasında bulunan canavarları öldürerek Dark Osmondes elde etmemizi istiyor. Dark Osmondesleri 24 saatte 1 kere olmak şartıyla toplam 15 kere götürüyoruz (Hızlandırma kullanılabilir)

Ödül; Rastgele 5 Puan RES, STR, INT, VIT

Yohara’da bulunan yeni biyolog görevlerinden gelen ödüller rastgele olduğu için bunları kendimiz belirleyebilmemiz amacıyla görevleri Nesne Markette 249 Ejder Parası (EP) karşılığında satılan Araştırmacı Parşomeni kullanarak görevlerimizi sıfırlayabilir ve tekrardan görevleri yaparak şansımızı deneyebiliriz.

→  METİN2 YANG ve WON Satın Almak İçin Tıklayın  ←

→  METİN2 EJDER PARASI (EP) Satın Almak İçin Tıklayın  ←

→  METİN2 PVP YANG ve WON Satın Almak İçin Tıklayın 


  • E. Tarihi : 11.10.2021 00:14
  • Okunma : 405