Metin2 İlanları
Metin2 İlanlarıİtem-Yang-Karakter
Steam
SteamCüzdan Kodu
League of Legends
League of LegendsRiot Points - RP
Zula
ZulaAltın
Wolfteam
WolfteamJoypara
Metin2 Yang

Metin2 Pvp Yang

League of Legends RP

Steam Cüzdan Kodu

Point Blank - NG

Zula Altın

Haberler » Metin2 Yang Satın Al
Metin2 Yang Satın Al

              Bilgisayar oyunlarında para birimi olarak kullanılan sanal yöntemler Metin2 oyununda yang olarak değerlendirilir. Oyun içerisinde Metin2 Yang elde edebilmek için oyun içerisinde slotlardan bosslardan ve sandıklardan gerekli adımları yerine getirdikten sonra yang birikimi sağlanmaktadır. Geliştirilen son sürümlerde ban riski yüzde 99 bitirilerek oyun kalitesi arttırılmıştır. Oyunu daha heyecanlı hale getirmek için ekstra yang satın alarak oyundaki ilerleyişinizi hızlandırabilirsiniz.

            Yang kasmak için oyunu çok iyi irdelemek tüm detaylarını inceledikten sonra gerekli bölümleri geçmek gerekir. Bu konuda zamanı olmayan veya detaylarla uğraşmak istemeyenler veya daha hızlı ilerlemek isteyenler Metin2 Yang satın al kolaylığından yararlanarak heyecanı arttırabilirler.

 

 Metin2 Yang Fiyatları

            Sistemin daha kullanışlı ve oyunun daha anlaşılır hale getirmek için kurulan canlı destek hizmeti Metin2 Yang Fiyatları hakkında detaylı bilgiler sunmaktadır. Son gelişmeler sayesinde metin2 Yang ürün kategorisinde inanılmaz fiyatlar oyuncuların hızlı ilerleyişinde etkili olmaktadır. Geliştirmiş olduğumuz yang satış süreci içerisinde stok sorunu bulunmadığı için satın almada sorun yaşanmamaktadır.

 

 Metin2 Yang Satın Alınacak Bankalar

            Metin2 Yang satın almak için kullanılabilecek banka hesapları masrafsız işlem yapılmasına müsaade etmektedir. Bunlar;

  Akbank 7/24 PAY TR

 Yapı kredi 7/24 PAY TR

 Ziraat bankası 7/24 PAY TR

 KuveytTürk 7/24 PAY TR

 Finans bank 7/24 PAY TR

 

            Banka seçeneklerinden de yararlanarak düşük miktarda ücret ödenerek Metin2 Yang satın almak için ödeme yapılmaktadır. En uygun fiyata satın alacağınız metin2 yanglar hesap işlemleri en hızlı şekilde yapılarak anında teslim edilmektedir.

            Alacağınız metin2 yanglar serverler arasında farklılık göstereceğinden yeni açılmış olan Metin2 Yang serverlarında fiyatlar yüksek görülürken daha eski serverda düşük görülebilir. Son güncellemelerle 100m yang yani oyun içerisindeki kullanımına göre 1 won 7 veya 8 TL arasında değişen fiyatlarla satın alınabilir. En güncel Metin2 Yang fiyatlarını Metin2 Yang fiyatları sekmesinden detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Metin2 oyununda yang satın alma işlemi ile won satın alma işlemi fazla bir farklılık olmamasına rağmen yangı won olarak almak daha avantajlı olmaktadır.

 

  • E. Tarihi : 20.03.2018 19:18
  • Okunma : 9.436
  • Ekleyen : yönetici

Üye Girişi

Kart İle Bakiye Yükle

Banka Hesaplarımız

Destek

Facebook Sayfamız

Kampanyalar