Metin2 İlanları
Metin2 İlanlarıİtem-Yang-Karakter
Steam
SteamCüzdan Kodu
League of Legends
League of LegendsRiot Points - RP
Zula
ZulaAltın
Wolfteam
WolfteamJoypara
Metin2 Yang

Metin2 Pvp Yang

League of Legends RP

Steam Cüzdan Kodu

Point Blank - NG

Zula Altın

Haberler » Metin2 İtem Yang Karakter Kullanıcıların Kendi Arasındaki Satışda %5 Komisyon

                                              Metin2 İtem Yang Karakter Kullanıcıların Kendi Arasındaki Satışda %5 Komisyon

 

            Metin2 oyunu seviyesini yükseltmek oyun içi heyecanı arttırmak maksadı ile oyuncular sistemden item temin edebilecekleri gibi kendi aralarında da item satışı yapabilmektedir. Bütün işlemler yine serverler tarafından kontrol altında tutularak gerekli kolaylıklar sağlanmaktadır. Aynı zamanda alıcı ve satıcının güvenli alışveriş yapabilmeleri için birçok tedbir alınmıştır. Bunların en başında canlı destek operatörü gelmektedir. Operatör gerekli bilgileri almadan teslimat işlemini gerçekleştirme izni vermez.

 

 Metin2 İtem Alıcısının Yapması Gerekenler Nelerdir?

 

            Oyun içerisinde alıcı durumundaki oyuncunun siparişi sisteme geçmeden önce item satın alacağı kişi ile mesaj yolu ile anlaşarak karakter veya itemin ismini ve geçmişini araştırmış olması gerekir. Karakterin en güvenli geçmişini öğrenme yöntemi ss video kaydı olmaktadır. Bu tür Metin2 İtem, Metin2 Karakter, Metin2 Char, Metin2 Yang seri ilan alım satım alışverişlerinde itemsultan.com aracı olarak görev yapmaktadır. Burada alıcıya düşen görev bütün detayları araştırarak kesin karar vermiş olması gerekir. Çünkü para ödemesi teslimatın gerçekleştirilmesin den sonra yapıldığı için sipariş iptali bu zaman zarfından sonra mümkün olmamaktadır.

 

            Karakterler ve itemlerle ilgili verilen ilanlardaki ürünler itemsultan.com' a ait olmayıp sadece aracılık yapılarak oyuncular arasında güvenli alışveriş imkanı sağlanmaktadır. Burada alıcının ve satıcının bilmesi gereken TL ile karakter, hesap, item gibi ürünlerin alınıp satılması ban sebebi olarak kabul edilebilen durumlar olarak değerlendirildiği unutulmamasıdır. Bu yüzden oyun içinde karakter veya item alışverişlerinin TL ile yapıldığını kimseye söylememek gerekir.

 

 Metin2 İtem Alışverişinde Komisyon Oranı Nedir?

 

            Oyun içerisinde oyuncular arasında yapılan karakter ve item alışverişlerini güvenli hale getirmek ban sorununu engellemek için itemci.com tarafından aracılık yapılmaktadır. Oyuncuların karakter ve item satışlarında kullanıcıların kendi arasındaki satışta %5 komisyon alınarak ban riski ortadan kaldırılır. Fakat ban sebebi sayılabilecek davranışlardan uzak durulduğu takdirde sistem tarafından ancak % 99 luk bir risk önleme seviyesi elde edilmektedir.

 

            Alışverişlerin güvence altına alınabilmesi için cep telefonu sms uygulaması veya e_ posta bilgisi gönderilmesi en basit detaylar olmaktadır. Sipariş oluşturulduğu anda başka alıcılarında sipariş geçmesini engellemek için sistem tarafından ilan kaldırılmaktadır. Sipariş takipleri itemsultan.com tarafından sunulan item siparişlerim bölümünden detaylı olarak yapılmaktadır.

 

Yeni katman...
  • E. Tarihi : 20.03.2018 19:28
  • Okunma : 7.681
  • Ekleyen : yönetici

Üye Girişi

Kart İle Bakiye Yükle

Banka Hesaplarımız

Destek

Facebook Sayfamız

Kampanyalar