Metin2 İlanları
Metin2 İlanlarıİtem-Yang-Karakter
Steam
SteamCüzdan Kodu
League of Legends
League of LegendsRiot Points - RP
Zula
ZulaAltın
Wolfteam
WolfteamJoypara
Metin2 Yang

Metin2 Pvp Yang

League of Legends RP

Steam Cüzdan Kodu

Point Blank - NG

Zula Altın

Haberler » Metin2 Ejder Parası Satın Al

                                                         Metin2 Ejder Parası Satın Al

 

            Free 2 play adı verilen ücretsiz online oyunların neredeyse en tanınmışı olan Metin2 oyunu popülerliğini henüz yitirmiş değil. Bilindiği üzere oyun ücretsiz oynama olayına dayanıyor olsa da nesne market özelliği sayesinde oyuncuların gerçek para yardımı ile diğer oyunculardan üstün olması mümkün.

 

 Metin2 Oyununda Kullanılan Para Birimleri

 

            Ejder Parası Metin 2 oyununa özgü, oyun içinde kullanılan bir para birimidir. Kısaca EP diye de adlandırılabilir. Oyun içerisinde farklı para birimleri olmasına karşın bu para birimi sadece gerçek para kullanılarak sahip olunabilmektedir. Oyun içerisinde özel zamanlarda yapılan etkinlikler sırasında kazanılan EP kuponlarını bir başka para birimi olan Yang’a dönüştürebilirsiniz. Bunun dışında bu para birimine sahip olmak için gerçek para ile ödeme yapmak zorundasınız. Oyun içi dengeleri değiştirebilecek güçte eşyaları alabileceğiniz bu para birimi sayesinde diğer oyunculardan daha güçlü bir oyun karakterine ya da seviyeleri daha hızlı yükselen karakterler oynamak mümkün.

           

            Marketten efsun nesnesi adı verilen bir item alındığınızda bunu kullanmış olduğunuz zırhlar ayada silahlara ekleyip farklı bonuslara sahip olmanız olası. Bu eklemiş oldunuz efsun sayesinde diğer oyunculara karşı daha yüksek zırh değerleriniz veya daya yüksek hasar verme kapasiteniz olmakta. EP kullanarak yapacaklarınız elbette ki bununla sınırlı değil.

 

            EP almak istediğinizde belli miktar karşılığında TL ödemeniz gerekiyor. Ödemeyi gerçek parayla yapacağınızdan güvenilir sitelerden e-pin almak önemli oluyor. Güvenilir olmayan sitelerden alacağınız EP ler yüzünden başınızın ağrıması en baştan alacağınız önlemlerle engellenebilir. Sitemizin amacı bu güveni en belirgin biçimde size yansıtmak olacaktır. Kredi kartı ve diğer ödeme seçeneklerini kullanarak gönül rahatlığıyla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

 EP Satın Alma Yöntemleri

 

            EP satın almak için oyun içerisinde bulunan marketten kredi kartı kullanarak alışveriş yapmanız gerekmekte. Bunun dışında EP satışı yapan pek çok internet sitesi bulunmakta. Bu sitelerin Metin2 Ejder Parası satın al buton’larına tıkladığınızda farklı ödeme şekilleri ile EP sahibi olmanız mümkün. Sitenin size vereceği e-pin’leri hesabınız girip aktif hale getirdiğinizde satın aldığınız kadar EP anında oyun içi hesabınıza yansımakta.

 

  • E. Tarihi : 20.03.2018 19:34
  • Okunma : 4.422
  • Ekleyen : yönetici

Üye Girişi

Kart İle Bakiye Yükle

Banka Hesaplarımız

Destek

Facebook Sayfamız

Kampanyalar