Metin2 İlanları
Metin2 İlanlarıİtem-Yang-Karakter
Steam
SteamCüzdan Kodu
League of Legends
League of LegendsRiot Points - RP
Zula
ZulaAltın
Wolfteam
WolfteamJoypara
Metin2 Yang

Metin2 Pvp Yang

League of Legends RP

Steam Cüzdan Kodu

Point Blank - NG

Zula Altın

Haberler » Metin2 M2Bob Satın AlMetin2 M2Bob Satın Al

            Metin2 oyununda tüm kolaylıklardan faydalanmak ve heyecanlı bir oyun serüveni içerisinde yer almak için gelişmeleri takip etmek gerekir. Bu konuda tüm gelişmeleri oyunculara yansıtan serverler ortaya çıkardıkları programlarla oyunun etkin bir şekilde oynanmasını sağlamaktadır.

            Son geliştirilen M2bob program sayesinde oyunu siz takip etmeseniz bile oyuncu rolünde M2bob programı devam etmesini sağlamaktadır. Bunu yaparken sahip olduğunuz karakterin oyun içindeki görevlerini eksiksiz yerine getirerek level atlamasını basit bir şekilde gerçekleştirir. Bunun yanında item toplama işlemlerini yang arttırma işlemlerini sizin yerinize eksiksiz bir şekilde yapmaktadır. M2bob denildiği zaman ilk akla gelenin en hızlı level atlama yöntemi olduğu tecrübeli oyucular tarafından bilinmektedir.

            Metin2 oyunu için kullanılacak bot programlarından olan m2bob ayarlarını yaparak oyunun hızlı şekilde ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Günümüzde m2bob satışları yapılmasının yanında bot hakkında detaylı bilgilerinde verilmesi Metin2 M2bob Satın Al denildiğinde karşılaşılacak fiyatlar ve kullanım şekli hakkında da fikir edinmek için yardımcı olmaktadır.

 

 Metin2 Oyununda M2bob Faydaları Nelerdir?

            Günümüzde geliştirilmiş olan online oyun kategorisinde oyuncu bilgisayar başında olmasa da seçmiş olduğu karakterin oyuna devam etmesini sağlayan botlardan olan m2bob en kullanışlı olanıdır. En belirgin sağladığı faydalar;

 -Beğenerek oynadığınız Metin2 oyununda seçtiğiniz karakterin bilgisayar başında oturmadan sizin yerinize oyuna devam etmesini sağlamaktadır.

 -Oyun içerisinde yer alan ve oyunun karakteristik özelliklerini ortaya koyan yaratıkları seçmiş olduğunuz karakterin yaratıkları öldürerek buradan düşecek olan itemleri toplamanızı sağlar.

 -Oyun içerisinde toplanan itemler elde edilen karakterler öldürülen yaratıklar tamamen M2bob tarafından yapılarak hızlı bir şekilde level yükselişi sağlamaktadır.

 -Kullanıma sunulmuş olan M2bob Metin2 TR de oynanabilmesinin yanında daha birçok PVP sunucusunda da sorun çıkarmadan çalışabilme özelliğine sahiptir.

 

 Metin2 M2bob Kullanımında Ban Riski Nasıl Önlenir?

            Satın alma işleminin 7-15-33-75 ve 95 günlük süreler olarak yapılabilen metin2 m2bob kullanımında ban riskinin engellenmesi için oyuncu tarafından dikkat edilmesi gereken en önemli hususlar uygulandığında güvenliği sağlamakta olan hack programları baypass edilmemektedir. Bunun için de öncelikle oyuncu tarafından metin2 m2bob ayarları yapılırken;

 Bot ayarları abartılı şekilde açılmamalı seçtiğiniz karakterin koşabileceği ve öldürebileceği hız ayarları uygun seviyelerde seçilmelidir. Bu şekilde level kasmadan oynandığı takdirde ban riski oluşmayacaktır

  • E. Tarihi : 20.03.2018 19:40
  • Okunma : 3.338
  • Ekleyen : yönetici

Üye Girişi

Kart İle Bakiye Yükle

Banka Hesaplarımız

Destek

Facebook Sayfamız

Kampanyalar