Metin2 İlanları
Metin2 İlanlarıİtem-Yang-Karakter
Steam
SteamCüzdan Kodu
League of Legends
League of LegendsRiot Points - RP
Zula
ZulaAltın
Wolfteam
WolfteamJoypara
Metin2 Yang

Metin2 Pvp Yang

League of Legends RP

Steam Cüzdan Kodu

Point Blank - NG

Zula Altın

Haberler » Metin Yang İtem Karakter Kullanıcıların Seri İlan Kendi Arasındaki Satışda %5 KomisyonMetin Yang İtem Karakter Kullanıcıların Seri İlan Kendi Arasındaki Satışda %5 Komisyon

 

            Metin2 oyununda yang item veya karakter(çar) edinmek için öncelikle sisteme gerekli bilgi girişi yapılarak üye olunması gerekir. Üyeler karakter veya item alımı yapmak için banka hesaplarına gerekli ücreti ödeyerek satın alma işlemini yapabilirler. Yapılan ödeme hesaba geçmesinin ardından siparişi verilir. Siparişin verilmesi ile birlikte gelen sms cep telefonundan okunarak canlı destek hattına bağlanmak suretiyle operatöre bildirilir.

 

            Metin2 oyununda Metin2 Yang veya item karakter(çar) değişimleri ve satışları oyuncuklar arasında da gerçekleştirilen bir kolaylıktır. Sistemden değil de bir başka oyuncudan yang, karakter veya item alınmak istendiğinde belirli bir miktar Metin Yang İtem Karakter(çar) kullanıcıların kendi arasındaki satışta %5 komisyon alınmaktadır. Bu işlem gerçekleştirilirken satıcı karakter satıyor ise canlı destek hattına satmış olduğu karakterle ilgili id şifre ya da mail id şifreleri eksiksiz olarak teslim etmelidir. Bunun yanında satmış olduğu item veya yang ile ilgili ürünü canlı destek hattından yararlanarak operatöre oyunun sürdürülmesi için teslim edilir.

 

 Metin2 Ban Riski Nasıl Önlenir?

 

            Metin Yang İtem karakter değişimlerinde veya satışlarında ban riskini ortadan kaldırmak için % 99 seviyesinde gerekli tedbirler alınmıştır. Ban riski oluşmaması için item sahibi olan, alıcı ve satıcıyı aktif oyun içerisinde buluşturarak karakter teslimatlarını direk satıcıya yapmaktadır.

 

            Oyuncular arasında yapılan bu satış işlemlerinde satıcı tarafından teslim edilecek olan karakter adı ve teslimatın yapılacağı yer söylenerek satıcının alıcıya doğrudan teslimat yapması sağlanır. Ban riskinin en yüksek seviyede önlenmesi için teslimat sırasında satışla ilgili video ya da resim alınma zorunluluğu getirilmiştir. Bu işlem için resim alınmaya karar verilmişse hem alışveriş oluşmadan önce hem de teslimat yapıldıktan sonra resim alma işlemi yapılmalıdır.

 

 Metin2 Karakter Alış Satış Güvencesi

 

            Metin2 oyununda alıcı durumundaki oyuncunun siparişi vermesi için ödediği paranın karşılığını alacağına dair güvence İtemSultan tarafından sağlanmaktadır. Bunun için ödenen para www.itemsultan.com tarafından oluşturulan havuzda bekletilerek alıcının istediği karakteri teslim aldığına dair onay vermesinin ardından para % 5 komisyon kesilerek satıcı tarafına ödenir. Karakter alışverişlerinde teslimat belirtilen süre içerisin de gerçekleşmez ise sipariş iptali yapılarak alıcının ödemiş olduğu miktar hesap bakiyesine iade edilir.

  • E. Tarihi : 07.04.2018 17:14
  • Okunma : 3.945
  • Ekleyen : yönetici

Üye Girişi

Kart İle Bakiye Yükle

Banka Hesaplarımız

Destek

Facebook Sayfamız

Kampanyalar