Metin2 İlanları
Metin2 İlanlarıİtem-Yang-Karakter
Steam
SteamCüzdan Kodu
League of Legends
League of LegendsRiot Points - RP
Zula
ZulaAltın
Wolfteam
WolfteamJoypara
Metin2 Yang

Metin2 Pvp Yang

League of Legends RP

Steam Cüzdan Kodu

Point Blank - NG

Zula Altın

Ürünler » Metin2 » Metin2 Yang

Metin2 Yang

Yang, Metin2 oyunun içinde kullanılan para birimidir. Yang ile oyun içinde pazarlardan veya oyuncular ile ticaret sekmesi ile alışveriş yapabilirsiniz. Metin2 Yang fiyatlarında indirimli ve ucuz fiyatlara sizlere sunmaktayız. Metin2 Yang satışı alanından satın alarak oyun içinde gücünüze güç katın. Metin2 Won Satış alanı ve  Metin2 Yang Satış alanıdır.

Teslimat Noktası: Mavi Bayrak 1.Köy CH3 GARDİYAN

*Teslimat noktasında bulunmadan sipariş geçmeyiniz!

*Ortalama teslimat süresi 10 dakikadır. 

*Ticaretten won olarak verilecektir.

Metin2 oyunu karakter geliştimeye dayalı online oyundur. Oyun içinde 3 farklı bayraktan oluşup, 5 farklı ırk vardır bunlar: Savaşçı, Ninja, Şaman, Sura, Lycan'dır. Oyuna başlangınç 1 levelden başlayıp 120 levele kadar artırmak mümkündür. Oyun içinde oluşturulan karakterler geliştirilerek savaşmaya hazır hale getirilmek amaçlanmaktadır. Karakter gelişimlerini hızlandırmak için: Metin2 Yang, Metin2 Ejder Parası(EP), Metin2 İtem, Metin2 Karakter ve Metin2 M2bob gibi alımlar yapılarak karakter gelişimini hızlandırmak mümkündür.

Metin2 oyunu ilk dünya piyasına 2005 yılında sürülüşünden bu yana 12 sene geçmesine ramen online MMORG türleri arasında popülaritesini  ilk sırada korumaktadır

Üye Girişi

Kart İle Bakiye Yükle

Banka Hesaplarımız

Destek

Facebook Sayfamız

Kampanyalar