Metin2 İlanları
Metin2 İlanlarıİtem-Yang-Karakter
Steam
SteamCüzdan Kodu
League of Legends
League of LegendsRiot Points - RP
Zula
ZulaAltın
Wolfteam
WolfteamJoypara
Metin2 Yang

Metin2 Pvp Yang

League of Legends RP

Steam Cüzdan Kodu

Point Blank - NG

Zula Altın

Yardım » - İlan Sistemi İçinde Alış-Satış Gerçekleştirme

Karakter ve item alışverişi nasıl yapılır

NOT: Sipariş verdiğiniz ürün size teslim edilmezse, teslimat süresi bittikten sonra paranız sitedeki profilinize geri yüklenir.

NOT: Alıcı onay vermezse canlı desteğe bağlanarak onay alabilirsiniz.

NOT: Sahte sms başlıklarına DİKKAT!. İtemSultan sitesi size hiçbir şekilde kimi teslimat yapıcağınızı mesaj oluyla iletmez ve sizde hiçbir şekilde oyun içinde verilen ürünü geri istemez.

1- Sipariş vermek isteyen kişinin site üzerinden kayıtması gerekmektedir. Ardından sitedeki hesabına bakiye yüklemesi gerekmektir.

2- Alıcı kişi sipariş verme işlemini gerçekleştirir.

3- Alıcı sipariş verdiğinde satıcı kişinin telefonuna ürününüz satıldı diye mesaj gelir, bu mesajı alan satıcı, alıcının belirttiği oyun bölgesine giriş yapar. Satıcı ilanlarım bölümüne gelerek satılan ilanında hangi nicke nerede teslim edileceği bilgilerini ulaşır ve ardından oyuna giriş yaparak teslimat sırası boyunca video kaydetme programlarıyla kayıt alır ya da teslimatta önce ve teslimattan sonra ekran görüntüsü alarak teslimatını gerçekleştirir.

Satıcının dikkat etmesi gereken yerler:

*Teslimat sırasında görüntünün net okunması gerekmektedir.( Metin2 oyunu için: sohbet penceri, envarter penceresi, alıcının oyundaki nicki, server ismi net görünmelidir.

4- Satıcı teslimat yaptıktan sonra satılan ilana gelerek teslimat kanıtlarını sisteme ekler. Bu form eklendikten sonra alıcı site içerinde dolaşımında otomatik pencere olarak Siparişe Onay ver sayfası çıkar buradan onay verir. Onay vermediği takdirde site yetkililerine otomatik bildirim düşer, site yetkilileri kanıtlara baktıktan sonra siparişi onaylar bakiye satıcıya geçer.

  • E. Tarihi : 25.12.2017 23:26
  • Okunma : 18.095
  • Ekleyen : yönetici

Üye Girişi

Kart İle Bakiye Yükle

Banka Hesaplarımız

Destek

Facebook Sayfamız

Kampanyalar