Oyunlar » Mobile Legends Elmas

Mobile Legends Elmas

Mobile Legends Elmas

Bir harita üzerinde beşer kişiden oluşan iki takım savaşmaktadır. Her iki takımın da amacı kendi üslerini koruyup karşı takımın üssünü yok etmektir. Oyunda oyuncuların her biri seçtiği kahramanla minyon ve orman yaratıklarını keserek altın biriktirir. Bu altınlarla çeşitli ekipmanlar satın alarak kendi kahramanını güçlendirir. Böylece karşı takıma üstünlük sağlayarak avantaj elde eder. Karşı takımın üssünü yok eden veya karşı takımın teslim olmasını sağlayan takım oyunu kazanır.

Mobile Legends Bang Bang, Moonton tarafından geliştirilen bir video oyunudur. Bu oyun online olarak birçok platform üzerinden oynanabilir. ANDROİD ve IOS cihazlar için de üretilen bu oyun, yardımcı programlar aracılığıyla PC üzerinden de oynanabilmektedir. League of Legends video oyununa benzeyen Mobile Legends Bang Bang, daha kolay bir şekilde oynanabilen kapsamlı video oyunları içerisinde yer almaktadır. 

5’er kişilik iki takımı karşı karşıya getiren bu oyunda amaç; 3 adet koridorda bulunan turretleri yıkmak, koridorları aşmak ve çekirdeği yok etmek. Bu amaca ulaşan ve çekirdeği yok eden ilk 5’li takım oyunu kazanmaktadır. 


Mobile Legends 'in sınırsız özelliklerine erişmek için Mobile Legends Elmas Satın Al!

Oyun için İD numaranızı ve 4 Haneli server numaranızı sipariş formunda doldurduktan sonra Elmas otomatik olarak verdiğiniz bilgiler dahilinde yüklenecektir.

Oyun ID ve Sunucu ID bilgilerinizi bulmak için oyunun ana ekranının sol üst köşesindeki avatarınıza tıklayın, sonra "Profil" sekmesine girin. ID bilgileriniz takma adınızın sağ altında yer alır. ID bilgilerinizi bu bölüme girebilirsiniz, ör: 12345678 (1234). Parantez içindeki bölüm Sunucu ID'nizdir.

iOS Cihazlar iPhone 6 ve üzeri serinin tüm cihazları  -
Android Cihazlar Android 4.0.3 Minimum 1 GB RAM

YORUMLAR YORUM YAZ

Bu bölüme Henüz Kayıt Eklenmemiş