Oyunlar » Call of Duty Black Ops Cold War

Call of Duty Black Ops Cold War

Call of Duty Black Ops Cold War

Call of Duty: Black Ops Cold War, Treyarch ve Raven Software tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanacak yeni bir birinci şahıs nişancı video oyunudur. Black Ops serisinin altıncı ve genel Call of Duty serisinin on yedinci oyunudur. Oyun 13 Kasım 2020'de piyasaya sürüldü.

Black Ops Cold War, hayranlarını 1980'lerin başında yaşanan Soğuk Savaş'ın bıçak sırtı jeopolitik mücadelesine götürüyor.

Doğu Berlin, Vietnam, Türkiye, Sovyet KGB merkezi ve daha pek çok ikonik bölgede, dünya çapında savaşırken tarihi figürlerle ve acımasız gerçeklerle yüzleşin.

Seçkin bir harekâtçı olarak, küresel güç dengesini bozma ve tarihin akışını değiştirme görevine çıkan gizlenmiş bir figürün izini sürün. İkonik karakterler Woods, Mason ve Hudson ile birlikte küresel bir komplonun karanlık merkezine inmenin yanı sıra, on yıllarca süren bir komployu durdurmaya çalışan yeni bir ajan kadrosu arasına katılın.

Senaryonun ötesinde Soğuk Savaş, yeni nesil Çok Oyunculu ve Zombi deneyimleriyle birlikte size çeşitli silahların ve ekipmanların yer aldığı bir cephanelik sunuyor.

Savaşın eşiğine hoş geldiniz. Call of Duty: Black Ops Cold War'a hoş geldiniz.

Call of Duty Black Ops 4 aktivasyon işlemi battle.net üzerinden yapılmaktadır. Sitemizden satın aldığınız key’i blizzard launcher üzerinden ‘’Reedem a Code ‘’ kısmına yapıştırın ve aktif edin.Karşınıza gelen sayfadan Call of Duty Black Ops Cold War'ı indirebilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows® 7 64-bit (SP1) or Windows® 10 64-bit (v.1803 or higher)

İşlemci: Intel® Core™ i3-4340 or AMD FX-6300

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 670 / NVIDIA® GeForce® GTX 1650 or AMD Radeon™ HD 7950 - DirectX 12.0 compatible system

Depolama: MP Only 50GB, 175GB for all game modes

YORUMLAR YORUM YAZ

Bu bölüme Henüz Kayıt Eklenmemiş